(0 beoordelingen)
Artikelnummer: 938423
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
Overzicht
✔ 100% compatibele vervanging voor je Wacom 1ICP5/34/50 1S1P batterij
✔ Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 1000mAh
✔ Lange levensduur bij topprestatie - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
✔ Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Overal zorgeloos onderweg gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen weg
Vervangende 1ICP5/34/50 1S1P batterij Wacom Express Key Remote ACK411050 afstandsbediening:
Merk:
CELLONIC vervangende batterij
Capaciteit: 1000mAh
Spanning: 3.7V
Celtype: Lithium Polymer
Dimensies: 52.50 x 34.00 x 5.30mm
Kleur: zwart
★ 3 Jaar Garantie ★
Technische details
Artikelnummer: 938423
Gewicht: 23 g
Lengte: 52 mm
Breedte: 34 mm
Hoogte: 5.2 mm
Spanning: 3.7V