(3 beoordelingen)
Artikelnummer: 936223
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
Overzicht
Wie een intelligent horloge draagt wil deze ook slim gebruiken:
✔ 100% compatibel met Samsung Galaxy Watch Active (SM-R500) EB-BR500ABU batterij
✔ Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 230mAh
✔ Lange levensduur bij topprestatie - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
✔ Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Overal zorgeloos onderweg gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen weg
Vervangende batterij:
Merk:
CELLONIC vervangende batterij
Capaciteit: 230mAh
Spanning: 3.85V
Celtype: Lithium Polymer
Dimensies: 22.40 x 20.50 x 5.00mm
Kleur: zwart
★ 3 Jaar Garantie ★
Technische details
Artikelnummer: 936223
Gewicht: 9 g
Lengte: 22.4 mm
Breedte: 20.5 mm
Hoogte: 5 mm
Spanning: 3.85V