Batterij Varta Professional Lithium 6206 1x CR2 / CR15H270
(12 beoordelingen)
Artikelnummer: 917951
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
Overzicht
Foto batterij Lithium
Capaciteit: 920mAh
Spanning: 3V
Ontwerp: CR 2 / CR15H270
Model: 6206
Aantal: 1
Technische details
Artikelnummer: 917951
Gewicht: 16 g
Lengte: 26 mm
Breedte: 15 mm
Hoogte: 12 mm