Battery Varta Professional Lithium 6206 1x CR2 / CR15H270
(12 reviews)
Article number: 917951
In stock
Delivery: 2-3 business days
Compatible with
incl. VAT
Overview
Capacity: 920mAh
Voltage: 3V
Format: CR 2 / CR15H270
Modell: 6206
Quantity: 1
Technical details
Article number: 917951
Weight: 16 g
Length: 26 mm
Width: 15 mm
Height: 12 mm