(0 beoordelingen)
Artikelnummer: 929453
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
Overzicht
✔ 100% compatibel met de Garmin 361-00035-00, KE37BE49D0DX3 originele accu
✔ Vervangende kwaliteitsaccu met hoge 1000mAh
✔ Lange accuduur - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
✔ Gegarandeerde veiligheid: bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Uitgebreide tests: Elke merkcel wordt apart getest om aan professionele eisen te voldoen
Navigatie Systeem vervangende accu:
Merk: CELLONIC wisselaccu
Capaciteit: 1000mAh
Spanning: 3.6V - 3.7V
Celtype: Lithium Ion
Dimensies: 51.00 x 34.00 x 5.00mm
Kleur: zwart
★ 3 Jaar Garantie ★
Technische details
Artikelnummer: 929453
Gewicht: 148 g
Lengte: 51 mm
Breedte: 34 mm
Hoogte: 5 mm
Spanning: 3.7V