Netvoeding voor Canon PowerShot G7, G9, S40, S45, S50, S70, S80, S30 – 7.4V, 14.8W + DC Coupler (Dummy-accu) van CELLONIC
Niet beschikbaar
Verwacht op 30.10.2026
5% korting indien vooraf besteld
Aflevering: 2.95 €
Veilig betalen
Uw betaling wordt via een SSL-versleutelde verbinding verzonden en door onze betaaldienstverleners verwerkt. Wij slaan uw kaartgegevens niet op.
Uw gegevens zijn beschermd
Wij gebruiken uw gegevens om uw bestelling te verwerken en verkopen ze niet aan derden. De details vindt u in onze privacyverklaring.
Dit zeggen onze klanten
-
Anne Nederland
Product doet wat het moet doen en dat voor een fractie van de prijs die de officiële canon dealer ervoor vraagt. De uitvoering lijkt mij prima in orde.
-
Mustapha Denemarken
Het past goed en werkt zoals het hoort
Geschikt voor uw
Voor is dit product bij ons niet als geschikt geregistreerd
Dat betekent niet per se dat het niet past — onze compatibiliteitslijst is niet volledig.
Is dit product geschikt voor uw apparaat?
Geschikt voor 13-apparaten
Geschikt voor de volgende apparaten
Er is geen apparaat dat bij uw filter past.
Vervangt deze originele onderdeelnummers
- Canon ACK700
- Canon CA-PS700
- Canon CA-PS700A
- Canon DR-700
- Canon DR-DC700
Beschrijving
Netvoeding ACK700 voor Camera – werken op netstroom met CELLONIC
Met deze CELLONIC netvoeding gebruik je je apparaat rechtstreeks op het stopcontact – wanneer de adapter en aansluiting aan de eisen van je apparaat voldoen. Handig bij langdurig gebruik op één plek, bijvoorbeeld in de studio, aan het bureau of bij apparatuur die altijd aan staat.
Compatibele modellen (selectie): Canon PowerShot G7, G9, S70, S80, S50, S45, S40
Modelcompatibiliteit controleren
Bestellen bij subtel
- Betaal met iDEAL
- Verzending vanaf € 2,95
- 30 dagen bedenktijd · 3 jaar garantie
Waarom deze netvoeding van CELLONIC?
• Compatibiliteit – Vergelijk je apparaat met de productgegevens vóór aankoop.• Gebruik op netstroom – voedt een passend apparaat; de eigen gebruikslimieten van het apparaat blijven gelden
• Voor het stopcontact – de ingangsspanning staat bij de specificaties; controleer de afstand tussen stopcontact en apparaat aan de hand van de kabellengte
• Vervangend accessoire – als vervanging van een verloren of defecte adapter of als extra voeding
Productspecificaties
Merk: CELLONICVervangingsreferentie: Canon ACK700
Uitgangsspanning: 7.4V
Stroomsterkte: 2A
Vermogen: 14.8W
Ingangsspanning: 100-240V
Kabellengte: ca. 3m
Uitvoering: Netadapter
Inhoud: netvoeding + DC Coupler (Dummy-accu)
Compatibiliteit
Compatibele modellen: Canon PowerShot G7, Canon PowerShot G9, Canon PowerShot S70, Canon PowerShot S80, Canon PowerShot S50, Canon PowerShot S45, Canon PowerShot S40, Canon PowerShot S30, Canon PowerShot S60, Canon EOS 350D, Canon EOS 400D, Canon EOS Digital Rebel Xt, Canon EOS Digital Rebel Xti – klik op het tabblad “Compatibiliteit” voor de volledige lijstTip: vergelijk vóór aankoop de spanning, de stroomsterkte en de stekker van je originele adapter met de specificaties; een afwijkende spanning kan het apparaat beschadigen.
Controleer ook netstekker, ingangsspanning, polariteit en exacte stekkermaten. Bij een camera met DC-koppeling moet de exacte combinatie van camera, koppeling en voeding kloppen.
Technische details
| Artikelnummer: | 916607 |
|---|---|
| Gewicht: | 194 g |
| EAN: | 4250264985575 |
Compatibiliteit
Geschikt voor de volgende apparaten
Vervangt de volgende producten
Beoordelingen
-
Anne Nederland
Product doet wat het moet doen en dat voor een fractie van de prijs die de officiële canon dealer ervoor vraagt. De uitvoering lijkt mij prima in orde.
-
Mustapha Denemarken
Het past goed en werkt zoals het hoort
Deze beoordeling is automatisch vertaald. Brontaal wasDet passer godt og fungerer som det skal være -
Gianni Italië
Komt perfect overeen met de verwachtingen
Deze beoordeling is automatisch vertaald. Brontaal wasPerfettamente corrispondente alle aspettative -
Matthias Duitsland
Bedankt, het is allemaal geweldig gelukt 1
Deze beoordeling is automatisch vertaald. Brontaal wasdanke ,es hat alles super geklappt 1Geverifieerde aankoop
-
Deze beoordeling is automatisch vertaald. Brontaal was
Geverifieerde aankoop
Product Veiligheid
Fabrikant / EU Verantwoordelijke persoon
| Fabrikant | subtel GmbH |
|---|---|
| Adres | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Duitsland |
| info@subtel.nl | |
| Veiligheidsinformatieblad | downloaden |