(11 beoordelingen)
Artikelnummer: 200822
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
Overzicht
Smart LCD batterijlader voor DB-L50 DB-L50A camera accu’s
✔ Wereldwijde compatibiliteit – 100V–250V ingang voor wereldwijd gebruik
✔ Slim laden – Variabele spanning verlengt de levensduur van de batterij
Compact & reisklaar
✔ Compact & lichtgewicht – Past perfect in je cameratas
✔ Duurzame materialen – Flexibel, breukbestendig laadkabel en voedingsadapter
Snelle laadtijden
1x 1000mAh accu: ca. 2 uur
1x 2000mAh accu: ca. 4 uur
1x 3000mAh accu: ca. 6 uur
Technische details
Artikelnummer: 200822
Gewicht: 168 g
Lengte: 98 mm
Breedte: 48 mm
Hoogte: 38 mm