(130 beoordelingen)
Artikelnummer: 911044
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
Overzicht
Smart LCD batterijlader voor DMW-BCK7 NCA-YN101H camera accu’s
✔ Wereldwijde compatibiliteit – 100V–250V ingang voor wereldwijd gebruik
✔ Slim laden – Variabele spanning verlengt de levensduur van de batterij
Compact & reisklaar
✔ Compact & lichtgewicht – Past perfect in je cameratas
✔ Duurzame materialen – Flexibel, breukbestendig laadkabel en voedingsadapter
Snelle laadtijden
1x 1000mAh accu: ca. 2 uur
1x 2000mAh accu: ca. 4 uur
1x 3000mAh accu: ca. 6 uur
Technische details
Artikelnummer: 911044
Gewicht: 170 g
Lengte: 98 mm
Breedte: 48 mm
Hoogte: 38 mm
EAN: 4250264987814
Compatibiliteit
Geschikt voor de volgende apparaten
Vervangt de volgende producten
Beoordelingen
Gereviewd door Astrid Hynne
Topp
Deze beoordeling is automatisch vertaald. Brontaal was Noors
Topp
Gereviewd door Verena
Es hat alles ohne Probleme geklappt.
Ich würde jederzeit wieder hier bestellen.
Gereviewd door Mats
Gereviewd door Heidi Kramer
snelle levering, super
Deze beoordeling is automatisch vertaald. Brontaal was duits
schnelle Lieferung, super
Gereviewd door Marina
Gereviewd door Onbekend
De oplader werd een dag na bestelling bezorgd. En het werkt perfect! Ik ben erg tevreden.
Gereviewd door Andreas
1Een superlader voor mijn digitale camera.
1A Super- Ladegerät für meine Digitalkamera.