Gereedschap Accu 18V, 3000mAh, Li Ion voor HiKOKI, DH18DBL,C18DBAL - BSL36B18,BSL36A18 Vervangende batterij
(0 beoordelingen)
Artikelnummer: 941288
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
1x Batterij 3000mAh
1x Batterij 3000mAh
Overzicht
✔ 100% compatibele vervanging voor je HiKOKI BSL36B18,BSL36A18 gereedschapsaccu
✔ Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 3000mAh
✔ Overal zorgeloos rondom het huis gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen weg
Verwisselbare gereedschapsaccu:
Merk:
CELLONIC Power Tool Batterij
Capaciteit: 3000mAh
Spanning: 18V
Celtype: Li Ion
★ 3 Jaar Garantie ★
Technische details
Artikelnummer: 941288
Gewicht: 680 g
Lengte: 117 mm
Breedte: 79.25 mm
Hoogte: 68.8 mm
Spanning: 18V