(0 beoordelingen)
Artikelnummer: 927500
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
Overzicht
Is je accu al weer leeg?
✔ 100% compatibele vervanging voor je Panasonic BR-2/3A, BR2/3AE2P, CR17335, CR17335-SE batterij
✔ Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 1200mAh
✔ Lange levensduur bij topprestatie - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
✔ Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Overal zorgeloos onderweg gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen weg
Vervangende batterij:
Merk:
subtel vervangende batterij
Capaciteit: 1200mAh
Spanning: 3.0V
Celtype: Li-MnO2
Dimensies: 33.50 x 17.00 x 17.00mm
Kleur: zwart
★ 3 Jaar Garantie ★
Technische details
Artikelnummer: 927500
Gewicht: 29 g
Lengte: 33.5 mm
Breedte: 17 mm
Hoogte: 17 mm
Spanning: 3V