2x Batterij voor Pentax Q Q7 Q10 Q-S1, Pentax Optio VS20 S12 S10 A40 A36, Ricoh WG-M2 D-Li68 Accu (700mAh, 3.7V) van CELLONIC
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagenCompatibel met
Aflevering: 2.95 €
Overzicht
Betrouwbare, langdurige stroom voor je Pentax camera met CELLONIC accu's
Mis nooit een moment met onze 2x hoogwaardige CELLONIC 700mAh 3.7V Lithium Ion camera-accu's.Ontworpen voor optimale en langdurige prestaties, leveren onze accu's constante stroom gedurende lange tijd, waardoor je minder vaak hoeft op te laden of te wisselen. Ideaal voor fotografen en liefhebbers die betrouwbaarheid waarderen.
Waarom kiezen voor onze camera-accu’s?
✔ 100% Compatibel – Speciaal ontworpen voor Pentax Q Q7 Q10, Pentax Optio VS20 camera’s & meer. Klik op het compatibiliteitstabblad voor de volledige lijst✔ Gegarandeerde 700mAh capaciteit – Voor langere fotosessies zonder onderbreking
✔ Geavanceerde Lithium Ion technologie – Voor stabiele stroom, lange levensduur en efficiëntie
✔ Topkwaliteit & veiligheid – Streng getest volgens hoge normen
✔ Eenvoudige installatie & perfecte pasvorm – Ook geschikt voor je originele oplader
>> ! NIET ! compatibel met Pentax D-Li122, Pentax Q-S1, Pentax option S1
OPMERKING: Laad de accu’s volledig op vóór het eerste gebruik voor optimale prestaties en levensduur.
Elke CELLONIC accu wordt grondig getest op prestaties en duurzaamheid. Bestel nu – snelle levering & 3 jaar garantie!
Technische details
| Artikelnummer: | 924605 |
|---|---|
| Gewicht: | 46 g |
| Spanning: | 3.7V |
| Celtype: | Lithium Ion |
| Capaciteit: | 700mAh |
| EAN: | 4250843492319 |
| Productnummer: | 924605 |
Compatibiliteit
Beoordelingen
Le top Je recommande.
Product Veiligheid
Fabrikant / EU Verantwoordelijke persoon
| Fabrikant | subtel GmbH |
|---|---|
| Adres | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Duitsland |
| info@subtel.nl | |
| Veiligheidsinformatieblad | downloaden |