Sony NP-FM50 Accu Batterij 1600mAh van subtel
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagenCompatibel met
Aflevering: 2.95 €
Overzicht
Betrouwbare, langdurige stroom voor je Sony camera met CELLONIC accu's
Mis nooit een moment met onze hoogwaardige CELLONIC 1600mAh 7.4V Lithium Ion camera-accu's.Ontworpen voor optimale en langdurige prestaties, leveren onze accu's constante stroom gedurende lange tijd, waardoor je minder vaak hoeft op te laden of te wisselen. Ideaal voor fotografen en liefhebbers die betrouwbaarheid waarderen.
Waarom kiezen voor onze camera-accu’s?
✔ 100% Compatibel – Speciaal ontworpen voor Sony NPFM30, NPFM50 camera’s & meer. Klik op het compatibiliteitstabblad voor de volledige lijst✔ Gegarandeerde 1600mAh capaciteit – Voor langere fotosessies zonder onderbreking
✔ Geavanceerde Lithium Ion technologie – Voor stabiele stroom, lange levensduur en efficiëntie
✔ Topkwaliteit & veiligheid – Streng getest volgens hoge normen
✔ Eenvoudige installatie & perfecte pasvorm – Ook geschikt voor je originele oplader
>> HEEFT U HET JUISTE PRODUCT? - Vergelijk de afmetingen / het ontwerp van uw originele batterij met de afmetingen van onze batterij Sony NP-FM-55H, NP-FM500H, A68 SLT-A68, DSLR-A100 (α100) (not compatible)
OPMERKING: Laad de accu’s volledig op vóór het eerste gebruik voor optimale prestaties en levensduur.
Elke CELLONIC accu wordt grondig getest op prestaties en duurzaamheid. Bestel nu – snelle levering & 3 jaar garantie!
Technische details
| Artikelnummer: | 101185 |
|---|---|
| Gewicht: | 76 g |
| Lengte: | 55 mm |
| Breedte: | 38 mm |
| Hoogte: | 20 mm |
| Spanning: | 7.4V |
| Celtype: | Lithium Ion |
| Capaciteit: | 1600mAh |
| EAN: | 4055741553311 |
Compatibiliteit
Sony NP-FM-55H
NP-FM500H
A68 SLT-A68
DSLR-A100 (α100) (not compatible)
Beoordelingen
Alles ok.
Alles ok.
Product Veiligheid
Fabrikant / EU Verantwoordelijke persoon
| Fabrikant | subtel GmbH |
|---|---|
| Adres | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Duitsland |
| info@subtel.nl | |
| Veiligheidsinformatieblad | downloaden |