Garmin 361-00097-00 Accu Batterij + Schroevendraaier-set 230mAh van CELLONIC
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagenCompatibel met
Aflevering: 2.95 €
Overzicht
Betrouwbare, langdurige stroom voor je Garmin-apparaat – met vervangende accu’s van CELLONIC.
Blijf volledig opgeladen en productief met onze hoogwaardige 230mAh 3.7V Lithium-Polymer accu’s van CELLONIC.Deze duurzame vervangende accu’s voor Garmin zijn ontworpen voor consistente topprestaties en langere gebruiksduur – minder vaak opladen of batterijen vervangen dus.
Waarom is CELLONIC de beste vervangende accu voor jouw Garmin-apparaat?
• Gegarandeerde capaciteit van 230mAh – Levert 230mAh 3.7V voor langere looptijd en minder laadsessies• Geavanceerde Lithium-Polymer technologie – Zorgt voor stabiele stroomafgifte, langere levensduur en efficiënte prestaties, zelfs bij veel laadcycli
• Superieure kwaliteit & veiligheid – Grondig getest volgens de hoogste normen voor betrouwbaarheid en veiligheid
• Eenvoudige installatie & perfecte pasvorm – Makkelijk te installeren en volledig compatibel met je apparaat
Productspecificaties:
Merk: CELLONIC
Celtype: Lithium-Polymer
Spanning: 3.7V
Capaciteit: 230mAh
Watt: 0.85Wh
Afmetingen: 28.2 x 22 x 4.1
Vervangt OEM-accu’s: Garmin 361-00097-00
Compatibele modellen: Garmin Fenix 5, 6X Pro, 6X Pro Solar, Forerunner 935, Approach S62, S60 – klik op het tabblad “Compatibiliteit” voor de volledige lijst
>> HEEFT U HET JUISTE PRODUCT? - Vergelijk de connector van uw artikel met onze productafbeelding
OPMERKING: Laad de accu volledig op vóór het eerste gebruik voor optimale prestaties, efficiëntie en levensduur.
subtel is sinds 2004 batterijspecialist en heeft miljoenen tevreden klanten in heel Europa voorzien van betrouwbare accu’s. Bestel nu voor snelle levering en 3 jaar garantie!
Technische details
| Artikelnummer: | 939338 |
|---|---|
| Gewicht: | 110 g |
| Lengte: | 28.2 mm |
| Breedte: | 22 mm |
| Hoogte: | 4.1 mm |
| Spanning: | 3.7V |
| Celtype: | Lithium-Polymer |
| Capaciteit: | 230mAh |
| EAN: | 4066254567801 |
Compatibiliteit
Beoordelingen
Zeer serieus Ik zal opnieuw kopen
Muy serios volveré a comprar
Consigliatissimo
Bestellung fix und zur vollsten Zufriedenheit erledigt
Ja und Preis-Leistungsverhältnis =. t o p ????☝️
Product Veiligheid
Fabrikant / EU Verantwoordelijke persoon
| Fabrikant | subtel GmbH |
|---|---|
| Adres | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Duitsland |
| info@subtel.nl | |
| Veiligheidsinformatieblad | downloaden |