DJI Mini 3 Batterij 3850mAh van Cellonic
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagenCompatibel met
Aflevering: 2.95 €
Overzicht
Betrouwbare, langdurige stroom voor je DJI-apparaat – met vervangende accu’s van CELLONIC.
Blijf volledig opgeladen en productief met onze hoogwaardige 3850mAh 7.38V Lithium Ion accu’s van CELLONIC.Deze duurzame vervangende accu’s voor DJI zijn ontworpen voor consistente topprestaties en langere gebruiksduur – minder vaak opladen of batterijen vervangen dus.
Waarom is CELLONIC de beste vervangende accu voor jouw DJI-apparaat?
• Gegarandeerde capaciteit van 3850mAh – Levert 3850mAh 7.38V voor langere looptijd en minder laadsessies• Geavanceerde Lithium Ion technologie – Zorgt voor stabiele stroomafgifte, langere levensduur en efficiënte prestaties, zelfs bij veel laadcycli
• Superieure kwaliteit & veiligheid – Grondig getest volgens de hoogste normen voor betrouwbaarheid en veiligheid
• Eenvoudige installatie & perfecte pasvorm – Makkelijk te installeren en volledig compatibel met je apparaat
Productspecificaties:
Merk: CELLONIC
Celtype: Lithium Ion
Spanning: 7.38V
Capaciteit: 3850mAh
Watt: 28.41Wh
Afmetingen: 147.8 x 82.3 x 40.35
Vervangt OEM-accu’s: DJI BWX162
Compatibele modellen: DJI Mini 3, Mini 3 Pro – klik op het tabblad “Compatibiliteit” voor de volledige lijst
>> ! NIET ! compatibel met DJI Mini 4 Pro (Latest DJI firmware versions (e.g. v01.00.0500, v01.00.0400, v01.00.0300))
OPMERKING: Laad de accu volledig op vóór het eerste gebruik voor optimale prestaties, efficiëntie en levensduur.
subtel is sinds 2004 batterijspecialist en heeft miljoenen tevreden klanten in heel Europa voorzien van betrouwbare accu’s. Bestel nu voor snelle levering en 3 jaar garantie!
Technische details
| Artikelnummer: | 942983 |
|---|---|
| Gewicht: | 148 g |
| Lengte: | 147.8 mm |
| Breedte: | 82.3 mm |
| Hoogte: | 40.35 mm |
| Spanning: | 7.38V |
| Celtype: | Lithium Ion |
| Capaciteit: | 3850mAh |
| EAN: | 4066067523605 |
Compatibiliteit
Beoordelingen
Product Veiligheid
Fabrikant / EU Verantwoordelijke persoon
| Fabrikant | subtel GmbH |
|---|---|
| Adres | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Duitsland |
| info@subtel.nl | |
| Veiligheidsinformatieblad | downloaden |