Canon EF 16-35mm f/4L IS USM Zonnekap Kap
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagenCompatibel met
Aflevering: 2.95 €
Overzicht
Maak helderdere foto's met hoger contrast en voorkom ongewenste schittering met deze Bloem- / Tulp- / Bloemblaadje- Bajonet Zonnekap van CELLONIC.
Fotograferen bij fel licht kan lastig zijn. Tegenlicht, zijlicht en strooilicht veroorzaken vaak lensflare en schittering, wat het contrast, de kleur en de details van uw foto's kan verminderen. Deze zonnekap helpt ongewenst licht te blokkeren dat uw lens bereikt, waardoor u rijkere kleuren, beter contrast en scherpere details krijgt – zelfs in direct zonlicht.Zonnekappen beschermen ook uw delicate cameralenzen tegen vallen, stoten, vingerafdrukken, regen, stof en zand, waardoor ze essentiële accessoires zijn voor elke fotografentas.
Waarom kiezen voor deze Ø 77mm Ø 77mm Bloem- / Tulp- / Bloemblaadje- Bajonet Zonnekap van CELLONIC?
✔ 100% compatibel met Ø 77mm camera's, camcorders, DSLR's en meer✔ Verbetert de kleurendiepte, het contrast en de helderheid van foto's
✔ Verwijdert ongewenst tegenlicht, zijlichtschittering en lensflare
✔ Beschermt uw lens tegen schokken, vallen, regen, stof en schade
Specificaties:
Diameter: Ø 77mm
Materiaal: Plastic
Vorm: Bloem- / Tulp- / Bloemblaadje-
Briljante fotokleuren en details met deze Bloem- / Tulp- / Bloemblaadje- Bajonet Zonnekap van CELLONIC. Bestel nu voor snelle levering en 3 jaar garantie!
Technische details
| Artikelnummer: | 913173 |
|---|---|
| Gewicht: | 65 g |
| Lengte: | 105 mm |
| Breedte: | 105 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| EAN: | 4061709065505 |
Compatibiliteit
Sigma Art 24mm F1.4 DG HSM
Tamron SP AF 10-24mm F3.5-4.5 Di II LD Asph IF
Nikon AF-S Nikkor 17-35mm 1:2.8 D IF
Nikon AF Nikkor 28-100mm 1:3.5-5.6G
Nikon AF Nikkor 24-120mm 3.5-5.6D IF
Beoordelingen
Product Veiligheid
Fabrikant / EU Verantwoordelijke persoon
| Fabrikant | subtel GmbH |
|---|---|
| Adres | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Duitsland |
| info@subtel.nl | |
| Veiligheidsinformatieblad | downloaden |