Batterij voor Doro DBS-1350A Ersatzakku 1200mAh , Batterie Handyakku
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagenCompatibel met
Aflevering: 2.95 €
Overzicht
Nog langer bellen en appen door langere looptijd en veel energie!
Met de hoogwaardige vervangende batterij van CELLONIC compatibel met je Doro smartphone heb je eindeloos belplezier.Â
Tegenwoordig gebruiken we onze mobiele telefoons voor alles. Fotograferen, appen, bellen, navigeren... We kunnen er geen genoeg van krijgen. Helaas heeft onze accu er vaak wel genoeg van. Met de verwisselbare batterij voor de 7050 / 7060 / 7070 / 7441 is gamen, chatten en internetten geen enkel probleem meer. De CELLONIC wisselaccu werd met extra lange levensduur ontwikkeld en is compatibel met de Doro voor de 7050 / 7060 / 7070 / 7441 .  Zo heeft je mobiele telefoon genoeg power voor die langdurige videochat.
✔ 100% compatibel met de Doro DBS-1350A batterij
✔ Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 1200mAh
✔ Lange levensduur bij topprestatie - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
✔ Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Overal zorgeloos onderweg gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen wegÂ
Technische gegevens smartphone accu:
Capaciteit: 1200mAh
Spanning: 3.8V
Celtype: Lithium Ion
Dimensies: 53.54 x 38.30 x 5.56mm
Kleur: zwart
Geniet van je beltijd met deze vervangende batterij. Deze accu is ook bruikbaar als reserve accu voor je telefoon.Â
★ 3 jaar garantie ★
Als internationale speciaalzaak sinds 2004 weten wij, waar het bij hoogwaardige producten op aankomt. Daarom verlenen wij een garantie van 36 maanden!
Technische details
| Artikelnummer: | 940440 |
|---|---|
| Gewicht: | 30 g |
| Lengte: | 53.54 mm |
| Breedte: | 38.3 mm |
| Hoogte: | 5.56 mm |
| Spanning: | 3.8V |
| Celtype: | Lithium Ion |
| Capaciteit: | 1200mAh |
| EAN: | 4099658151215 |
Beoordelingen
Ich als Elektroniker kann danke an dieser Firma an vielen Geräten das leben retten, meistens sind Senioren Handy wo ohne akku ins Abfall wurden landen.
Solche Firmen sollten von Stadt Hilfe bekommen weil mit Ersatzteile wenig Mull produziert wird, und am Schluss hilft unserem Planet zu retten
Vielen Dank
Ich als Elektroniker kann danke an dieser Firma an vielen Geräten das leben retten, meistens sind Senioren Handy wo ohne akku ins Abfall wurden landen.
Solche Firmen sollten von Stadt Hilfe bekommen weil mit Ersatzteile wenig Mull produziert wird, und am Schluss hilft unserem Planet zu retten
Vielen Dank
Pas de problème, à voir à l'usage le comportement de la batterie
Product Veiligheid
Fabrikant / EU Verantwoordelijke persoon
| Fabrikant | subtel GmbH |
|---|---|
| Adres | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Duitsland |
| info@subtel.nl | |
| Veiligheidsinformatieblad | downloaden |