(0 beoordelingen)
Artikelnummer: 940276
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
Overzicht
✔ 100% compatibele vervanging voor je Angelcare 1ICP5/54/57 batterij
✔ Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 1800mAh
✔ Lange levensduur bij topprestatie - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
✔ Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Overal zorgeloos onderweg gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen weg
Vervangende batterij 1ICP5/54/57 voor Angelcare AC517:
Merk:
CELLONIC vervangende batterij
Capaciteit: 1800mAh
Spanning: 3.7V
Celtype: Lithium Polymer
Dimensies: 60.00 x 57.00 x 5.30mm
Kleur: zwart
Vervangt de: 1ICP5/54/57 batterij
★ 3 Jaar Garantie ★
Technische details
Artikelnummer: 940276
Gewicht: 50 g
Lengte: 60 mm
Breedte: 57 mm
Hoogte: 5.3 mm
Spanning: 3.7V