(0 beoordelingen)
Artikelnummer: 929139
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
Overzicht
Is je accu al weer leeg?
✔ 100% compatibele vervanging voor je Ruide BTL74S66 batterij
✔ Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 2200mAh
✔ Lange levensduur bij topprestatie - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
✔ Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Overal zorgeloos onderweg gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen weg
Vervangende batterij:
Merk:
subtel vervangende batterij
Capaciteit: 2200mAh
Spanning: 7.4V
Celtype: Li Ion
Dimensies: 70.63 x 38.09 x 20.49mm
Kleur: zwart
★ 3 Jaar Garantie ★
Technische details
Artikelnummer: 929139
Gewicht: 120 g
Lengte: 70.6 mm
Breedte: 38.2 mm
Hoogte: 20.6 mm
Spanning: 7.4V