1ICP6/26/36 582535 GPS accu voor Mitac Mio Mivue 388 - 450mAh vervangende batterij navigatie
(5 beoordelingen)
Artikelnummer: 924235
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
Overzicht
✔ 100% compatibel met de Mitac 1ICP6/26/36 582535 originele accu
✔ Vervangende kwaliteitsaccu met hoge 450mAh
✔ Lange accuduur - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
✔ Gegarandeerde veiligheid: bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Uitgebreide tests: Elke merkcel wordt apart getest om aan professionele eisen te voldoen
Navigatie Systeem vervangende accu:
Merk: subtel wisselaccu
Capaciteit: 450mAh
Spanning: 3.6V - 3.7V
Celtype: Lithium Polymer
★ 3 Jaar Garantie ★
Technische details
Artikelnummer: 924235
Gewicht: 15 g
Lengte: 35.6 mm
Breedte: 24.6 mm
Hoogte: 5.8 mm
Spanning: 3.7V