Batterij voor Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 - F12440023,NTA2340,R-IG7 950mAh vervangende accu

1 / 6

9,95
incl. Btw. en excl. verzendkosten
2,95€ verzending
iDEAL PayPal Credit Card Vooruitbetaling postnl GLS UPS
Art.nr.:
918015
Fabrikant:
CELLONIC
Mening:
(29) (Meer lezen)
Celtype:
Lithium Ion
Spanning:
3.7V
Capaciteit:
950mAh
Gewicht:
23g
Kleur:
grijs

Compatibiliteitslijst

Is je accu al weer leeg?
Bij de nieuwe vervangende batterij voor je Logitech / Harman Kardon / Monster apparaat maak je je geen zorgen meer om de levensduur! 

De verwisselbare accu van CELLONIC® werd speciaal voor ontwikkeld en is de perfecte energiebron voor langere gebruiksduur zonder na te denken over de levensduur van de batterijen.

100% compatibele vervanging voor je Logitech / Harman Kardon / Monster F12440023,NTA2340,R-IG7 batterij
Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 950mAh
Lange levensduur bij topprestatie - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
Overal zorgeloos onderweg gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen weg 

Vervangende batterij:
Merk: 
CELLONIC® vervangende batterij
Capaciteit: 950mAh
Spanning: 3.7V
Celtype: Lithium Ion
Dimensies: 53 x 33,2 x 7,3mm
Kleur: grijs

De vervangende accu van CELLONIC biedt de beste kwaliteit en een uitstekende stroomverzorging tegen een eerlijke prijs.

★ 3 Jaar Garantie ★
Als internationale vakhandelaar sinds 2004 weten wij waarom het draait bij hoogwaardige producten. Daarom bieden wij 36 maanden garantie!

Vervangt de volgende producten

Logitech 190304-0004
Logitech 190304-200
Logitech 1903040000
Logitech 1903042001
Logitech 815000037
Logitech 994000033
Logitech F12440023
Logitech HHD10010
Logitech K43D
Logitech M36B
Logitech M41B
Logitech MSE10007
Logitech NC1002
Logitech NTA2340
Logitech R-IG7
Logitech R-RG7
Logitech R1G7
Logitech RLI 001.9

Geschikt voor de volgende toestellen

Harman Kardon TC30
Logitech diNovo Edge
Logitech DiNovo Mini
Logitech Harmony 720
Logitech Harmony 720 Pro
Logitech Harmony 720 Remote
Logitech Harmony 780
Logitech Harmony 785
Logitech Harmony 880
Logitech Harmony 880 Pro
Logitech Harmony 880 Remote
Logitech Harmony 885
Logitech Harmony 885 Remote
Logitech Harmony 890
Logitech Harmony 890 Pro
Logitech Harmony 890 Remote
Logitech Harmony 895
Logitech Harmony 900
Logitech Harmony 900 Pro
Logitech Harmony 900 Remote
Logitech Harmony MX-880
Logitech Harmony MX-890
Logitech Harmony One
Logitech Harmony R-1G7
Monster AVL300
Monster AVL300s
Monster MCC-AV100

Klanten kochten ook

Batterij voor Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 - F12440023,NTA2340,R-IG7 950mAh vervangende accu
+ 23-delige precisie schroevendraaier set met magnetische bithouder met torx, tri-wing, kruiskop schroevendraaier voor iPhone, Tablet ,Laptop, iPad reparatie
Prijs voor beide: 19,40 €
Dit artikel: Batterij voor Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Ha...  9,95 €

Productbeoordelingen

Mijn oplaadbare Logitech diNovo Edge toetsenbord wilde niet meer opladen. Deze batterij besteld en mbv een YouTube clipje geïnstalleerd. Nu werkt het opladen weer prima.
Prima levering en een goed produkt
Produkt was precies wat ik bestelt had. Kwalitatief goed.
'n accu kun je niet binnen 2 dagen beoordelen. Over de langere termijn kun je de kwaliteit 'n cijfer geven. Vooralsnog doet hij wat er van hem verwacht mag worden.
Prima After market accu voor een redelijke prijs binnen enkele dagen in huis.
Meer waarderingen Minder waarderingen

Onze meest populaire producten