Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote

Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote
Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote
9,95
incl. Btw.
op voorraad en direct leverbaar
Aantal: 
2,95€ verzending
Fabrikant:
CELLONIC
Mening:
(30) (Meer lezen)
Celtype:
Lithium Ion
Spanning:
3.7V
Capaciteit:
950mAh
Gewicht:
23g
Kleur:
grijs
Art.nr.:
918015
Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote
Fabrikant:
CELLONIC
Mening:
(30) (Meer lezen)
Celtype:
Lithium Ion
Spanning:
3.7V
Capaciteit:
950mAh
Gewicht:
23g
Kleur:
grijs
Art.nr.:
918015

Gaat je accu van je Logitech afstandsbediening sneller leeg dan vroeger? Misschien is een vervanging van je batterij geen slecht idee! Met de nieuwe vervangende M41B, R-IG7, R-RG7 batterij voor je Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini e.v.a. remotes maak je je geen zorgen meer om de levensduur! 

De verwisselbare accu is compatibel met de Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini e.v.a. afstandsbedieningen en is de perfecte energiebron voor langere gebruiksduur. Of het nu om je televisie, stereo of computer gaat, de CELLONIC® wisselaccu zorgt voor urenlang power voor jouw universele remote. Zo kan je uren lang luieren en je devices bedienen zonder op te staan!

✔ 100% compatibele vervanging voor je M41B, R-IG7, R-RG7 batterij
✔ Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 950mAh
✔ Lange levensduur bij topprestatie - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
✔ Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Overal zorgeloos onderweg gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen weg 

Vervangende batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech afstandsbediening:
Merk: CELLONIC® vervangende batterij
Capaciteit: 950mAh
Spanning: 3.7V
Celtype: Lithium Ion
Dimensies: 53 x 33,2 x 7,3mm
Kleur: grijs

Waarom direct een nieuwe kopen als je oude device nog prima is? Dit is de oplossing voor jouw afstandsbediening van Logitech! De vervangende accu van CELLONIC® zorgt voor langdurige vervanging van je huidige batterij zodat je er nog jarenlang plezier van kan hebben. 

★ 3 Jaar Garantie ★
Als internationale vakhandelaar sinds 2004 weten wij waarom het draait bij hoogwaardige producten. Daarom bieden wij 36 maanden garantie!

Belangrijke productinformatie

>> HEEFT U HET JUISTE PRODUCT? - Vergelijk de afmetingen / het ontwerp van uw originele batterij met de afmetingen van onze batterij

Vervangt de volgende producten

Logitech 190304-0004
Logitech 190304-200
Logitech 1903040000
Logitech 1903042001
Logitech 815000037
Logitech 994000033
Logitech F12440023
Logitech HHD10010
Logitech K43D
Logitech M36B
Logitech M41B
Logitech MSE10007
Logitech NC1002
Logitech NTA2340
Logitech R-IG7
Logitech R-RG7
Logitech R1G7
Logitech RLI 001.9

Geschikt voor de volgende toestellen

Harman Kardon TC30
Logitech diNovo Edge
Logitech DiNovo Mini
Logitech Harmony 720
Logitech Harmony 720 Pro
Logitech Harmony 720 Remote
Logitech Harmony 780
Logitech Harmony 785
Logitech Harmony 880
Logitech Harmony 880 Pro
Logitech Harmony 880 Remote
Logitech Harmony 885
Logitech Harmony 885 Remote
Logitech Harmony 890
Logitech Harmony 890 Pro
Logitech Harmony 890 Remote
Logitech Harmony 895
Logitech Harmony 900
Logitech Harmony 900 Pro
Logitech Harmony 900 Remote
Logitech Harmony MX-880
Logitech Harmony MX-890
Logitech Harmony One
Logitech Harmony R-1G7
Monster AVL300
Monster AVL300s
Monster MCC-AV100

Klanten kochten ook

Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge, Logitech DiNovo Mini vervangende accu Logitech afstandsbediening 1300mAh reserve remote
+ 23-delige precisie schroevendraaier set met magnetische bithouder met torx, tri-wing, kruiskop schroevendraaier voor iPhone, Tablet ,Laptop, iPad reparatie
Prijs voor beide: 21,90 €
Dit artikel: Batterij M41B, R-IG7, R-RG7 voor Logitech Harmony One, diNovo Edge,...  9,95 €

Productbeoordelingen

Mijn oplaadbare Logitech diNovo Edge toetsenbord wilde niet meer opladen. Deze batterij besteld en mbv een YouTube clipje geïnstalleerd. Nu werkt het opladen weer prima.
Prima levering en een goed produkt
Produkt was precies wat ik bestelt had. Kwalitatief goed.
'n accu kun je niet binnen 2 dagen beoordelen. Over de langere termijn kun je de kwaliteit 'n cijfer geven. Vooralsnog doet hij wat er van hem verwacht mag worden.
Prima After market accu voor een redelijke prijs binnen enkele dagen in huis.
Meer waarderingen Minder waarderingen

Onze meest populaire producten