Blaas je portable bluetooth speaker een nieuw leven in:
✔ 100% compatibele vervanging voor je AHB582035PR-03 speaker batterij
✔ Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 320mAh
✔ Lange levensduur bij topprestatie - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
✔ Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Overal zorgeloos onderweg gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen weg
Vervangende AHB582035PR-03 batterij draagbare speaker Jabra Speak 510 :
Merk:
CELLONIC vervangende batterij
Capaciteit: 320mAh
Spanning: 3.7V
Celtype: Lithium Polymer
★ 3 Jaar Garantie ★
Technische details
Artikelnummer: 933624
Gewicht: 12 g
Lengte: 37.2 mm
Breedte: 20.3 mm
Hoogte: 5.74 mm
Spanning: 3.7V