.nl
020 / 262 3724
MA-VR 09:00-15:00

Laptop batterij voor Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 6600mAh vervangende accu notebook

Laptop batterij voor Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 6600mAh vervangende accu notebook
27,95
incl. Btw.
op voorraad en direct leverbaar
Aantal: 
2,95€ verzending
Fabrikant:
subtel
Mening:
(22)
Celtype:
Lithium Ion
Spanning:
10.8V - 11.1V
Capaciteit:
6600mAh
Gewicht:
440g
Kleur:
zwart
Art.nr.:
100064
Fabrikant:
subtel
Mening:
(22)
Celtype:
Lithium Ion
Spanning:
10.8V - 11.1V
Capaciteit:
6600mAh
Gewicht:
440g
Kleur:
zwart
Art.nr.:
100064

Is midden in die belangrijke online vergadering je Dell notebook accu al weer leeg? De vervangende laptop accu van subtel® biedt meer en langer energie - voor elk soort gebruik!

De hoogwaardige Dell D5318 notebook batterij van subtel® zorgt voor voldoende power en is een veilige energiebron voor je laptop. Zo heb je genoeg portable energie voor je project op kantoor, thuis of onderweg. Nooit meer zoeken naar een stopcontact in de trein - gamen, foto's bewerken of gewoon een film kijken - gaat allemaal moeiteloos met deze wisselaccu! De ideale stroombron is compatibel met Inspiron 6000, 9200, 9300 laptops.

100% vervanging en compatibel met Dell D5318 batterij
Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 6600mAh
Lange levensduur voor je laptop - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
Overal zorgeloos onderweg gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen weg 

Of je nu op reis bent, in de trein of in het vliegtuig, de subtel® notebook wisselaccu laat je nooit in de steek!

Notebook batterij:
Merk: 
subtel® vervangende batterij
Spanning: 10.8V - 11.1V
Capaciteit: 6600mAh
Celtype: Lithium Ion
Kleur: zwart
Opmerking: >> Een vervangende lithium-ion batterij met een hogere capaciteit (1000mAh of meer) zal een klein beetje uitsteken aan de onder- of achterkant van de laptop, maar hij is gewoon geschikt voor gebruik, omdat onze vervangende batterij speciaal ontworpen is voor het batterijcompartiment in je laptop.

★ 3 jaar garantie ★
Als internationale speciaalzaak sinds 2004 weten wij, waar het bij hoogwaardige producten op aankomt. Daarom verlenen wij een garantie van 36 maanden!

Vervangt de volgende producten

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Geschikt voor de volgende toestellen

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

Klanten kochten ook

Laptop batterij voor Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 6600mAh vervangende accu notebook
+ 32-delige precisie schroevendraaier set met magnetische bithouder met torx, tri-wing, kruiskop schroevendraaier voor iPhone, Tablet ,Laptop, iPad reparatie
Prijs voor beide: 37,40 €
Dit artikel: Laptop batterij voor Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E150...  27,95 €

Productbeoordelingen

Op vrijdag bestellen, artikel op voorraad word de volgende dag geleverd. Echter pas donderdag er op ontvangen, zeer slecht!!
Werkte niet goed voor mijn Dell laptop inspirion 9400. foutmelding: herkent het type accu niet.en laad maar 70%
Uitmuntend en goed product past prima en werkt prima. Wat wil een mens nog meer. Levertijd ook zeer goed in 3 werkbare dagen afgeleverd. Hans
Prima accu voor een prima rpijs
Prima
Meer waarderingen Minder waarderingen

Our most popular products