.nl
020 / 262 3724
MA-VR 09:00-15:00

Batterij voor huistelefoon DeTeWe BeeTel 2000, General Electrics, Motorola B / L / K, Philips SJB, Uniden Elite / DECT, V Tech, Plantronics Calisto Pro - CPH-515D 700mAh vervangende accu

Batterij voor huistelefoon DeTeWe BeeTel 2000, General Electrics, Motorola B / L / K, Philips SJB, Uniden Elite / DECT, V Tech, Plantronics Calisto Pro - CPH-515D 700mAh vervangende accu
Batterij voor huistelefoon DeTeWe BeeTel 2000, General Electrics, Motorola B / L / K, Philips SJB, Uniden Elite / DECT, V Tech, Plantronics Calisto Pro - CPH-515D 700mAh vervangende accu Batterij voor huistelefoon DeTeWe BeeTel 2000, General Electrics, Motorola B / L / K, Philips SJB, Uniden Elite / DECT, V Tech, Plantronics Calisto Pro - CPH-515D 700mAh vervangende accu Batterij voor huistelefoon DeTeWe BeeTel 2000, General Electrics, Motorola B / L / K, Philips SJB, Uniden Elite / DECT, V Tech, Plantronics Calisto Pro - CPH-515D 700mAh vervangende accu
8,95
incl. Btw.
op voorraad en direct leverbaar
Aantal: 
2,95€ verzending
Fabrikant:
subtel
Mening:
(2)
Celtype:
NiMH
Spanning:
2.4V
Capaciteit:
700mAh
Gewicht:
24g
Kleur:
groen
Art.nr.:
915308
Batterij voor huistelefoon DeTeWe BeeTel 2000, General Electrics, Motorola B / L / K, Philips SJB, Uniden Elite / DECT, V Tech, Plantronics Calisto Pro - CPH-515D 700mAh vervangende accu Batterij voor huistelefoon DeTeWe BeeTel 2000, General Electrics, Motorola B / L / K, Philips SJB, Uniden Elite / DECT, V Tech, Plantronics Calisto Pro - CPH-515D 700mAh vervangende accu Batterij voor huistelefoon DeTeWe BeeTel 2000, General Electrics, Motorola B / L / K, Philips SJB, Uniden Elite / DECT, V Tech, Plantronics Calisto Pro - CPH-515D 700mAh vervangende accu
Fabrikant:
subtel
Mening:
(2)
Celtype:
NiMH
Spanning:
2.4V
Capaciteit:
700mAh
Gewicht:
24g
Kleur:
groen
Art.nr.:
915308

Niks is prettiger dan thuis op de bank met goede vrienden of familie te telefoneren. Tot dat de accu van je draadloze telefoon leeg is. Met de duurzame, vervangende subtel® batterij voor de DeTeWe huistelefoon hangt je schoonmoeder nooit meer op!

Met de verschillende technieken waarover we over beschikken - zoals VOIP of DECT - is het altijd verbazingwekkend hoe snel de batterijen van handsets leeg gaan. Of je nu met je moeder belt, of die goede vriend waar je al maanden niet meer met gesproken hebt, de accu laat vaak te wensen over. De kwaliteitsaccu van subtel® is compatibel met DeTeWe BeeTel 2000 toestellen. Zo heeft uw telefoon voldoende power voor eindeloze gesprekken. 

Genoeg energie voor dat lange telefoongesprek - Met de lange accuduur kan je eindeloos bellen
100% compatibel met DeTeWe CPH-515D batterij
Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 700mAh
Lange levensduur bij topprestatie - dankzij de modernste NiMH technologie met minder memory effect
Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning

Vervangende batterij wireless huistelefoon:
Merk: 
subtel® vervangende batterij
Capaciteit: 700mAh
Spanning: 2.4V
Celtype: NiMH
Kleur: groen

De vervangende accu van subtel® – is ideaal als reserve batterij en compatibel met DeTeWe.

★ 3 Jaar Garantie ★
Als internationale vakhandelaar sinds 2004 weten wij waarom het draait bij hoogwaardige producten. Daarom bieden wij 36 maanden garantie!

Vervangt de volgende producten

Clarity BT184342
Clarity BT284342
Clarity BY0929
DeTeWe BT-800
General Electric 60AAAH2BMJZR
General Electric 70AAAH2BMJZR
General Electric 75AAAH2BMJZR
Uniden BBTG0671011
Uniden BBTG0743001
Uniden BT-101
Uniden BT-1011
Uniden BT-1018
Uniden BT-694
Uniden BT1011
Vtech 8013260000
Vtech 8013300100
Vtech 8913260000
Vtech 8913300000
Vtech 8913300100
Vtech 8913350000
Vtech BATT-6010
Vtech BT184342
Vtech BT284342

Geschikt voor de volgende toestellen

DeTeWe BeeTel 2000
DeTeWe BeeTel 2000C
DeTeWe BeeTel 900C
General Electric 25210
General Electric 25250
General Electric 25423
General Electric 25424
General Electric 25425
General Electric 27902
General Electric 27903
General Electric 27909
General Electric 27950
General Electric 27951
General Electric 27955
General Electric 27956
General Electric 28107
General Electric 28127
General Electric 28203
General Electric 28213
General Electric 28223
General Electric 28801
General Electric 28802
General Electric 28811
General Electric 28821
General Electric 28851
General Electric 28861
General Electric 28871
General Electric 52734
General Electric 52814
General Electric 52826
General Electric 52840
General Electric H5250
General Electric H5401
Motorola B801
Motorola B802
Motorola B803
Motorola B804
Motorola K301
Motorola K302
Motorola K303
Motorola K304
Motorola L301
Motorola L302
Motorola L303
Motorola L304
Motorola L401
Motorola L402
Motorola L402C
Motorola L403
Motorola L403C
Motorola L404
Motorola L404C
Motorola S801
Motorola S802
Motorola S803
Motorola S804
Motorola T31
Motorola T3101
Philips SJB2121
Philips SJB2121/17
Philips SJB2121/37
Plantronics 77049-01
Plantronics 7704901
Plantronics Calisto Pro
Radio Shack 23546
Radio Shack 23930
Radio Shack 43206
Sony 6030
Sony 6031
Sony 6032
Sony 6041
Sony 6042
Sony 6043
Sony 6051
Sony 6052
Sony 6053
Sony 8300
Uniden 3101
Uniden 3111
Uniden 6030
Uniden 6031
Uniden 6032
Uniden 6041
Uniden 6042
Uniden 6043
Uniden 6051
Uniden 6052
Uniden 6053
Uniden 6110
Uniden 6111
Uniden 6113
Uniden 6121
Uniden 8300
Uniden 8301
Uniden 8310
Uniden BT1018
Uniden CX300
Uniden DCX300
Uniden DCX400
Uniden DECT 3000
Uniden DECT 3080
Uniden DECT 3080-2
Uniden DECT 4086
Uniden DECT 4096
Uniden DECT 6.0
Uniden Elite 9005
Uniden Elite 9035
Uniden X DECT 7005
Uniden X DECT 7015
Uniden X DECT 7055
Uniden X DECT R 055

Productbeoordelingen

(This review was translated automatically. Source language was german.)
Het product (Accu) past in mijn telefoon, wat erg belangrijk is, helaas waren er geen metingen beschikbaar.
(This review was translated automatically. Source language was german.)
Hoewel de batterijen in het apparaat passen, hebben ze maar 2,7 volt in plaats van 4 volt

Our most popular products