(0 beoordelingen)
Artikelnummer: 922476
Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagen
Compatibel met
incl. btw.
1x Batterij 1000mAh
1x Batterij 1000mAh
2x Batterij 1000mAh
2x Batterij 1000mAh
Overzicht
Is je accu al weer leeg?
Bij de nieuwe vervangende batterij voor je apparaat maak je je geen zorgen meer om de levensduur!
✔ 100% compatibele vervanging voor je 1ICP62/34/48 1S1P batterij
✔ Hoge capaciteit en lange batterijduur met een capaciteit van 1000mAh
✔ Lange levensduur bij topprestatie - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
✔ Gegarandeerde veiligheid - bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Overal zorgeloos onderweg gebruiken - De lange accuduur neemt de zorgen van het opladen weg
Vervangende batterij:
Merk:
subtel vervangende batterij
Capaciteit: 1000mAh
Spanning: 7.2V - 7.4V
Celtype: Lithium
Dimensies: 51.20 x 34.00 x 13.00mm
Kleur: Blauw
★ 3 Jaar Garantie ★
Technische details
Artikelnummer: 922476
Gewicht: 47 g
Lengte: 51.2 mm
Breedte: 34 mm
Hoogte: 13 mm
Spanning: 7.4V