Long battery life: Jabra replacement battery AHB582035PR-03, 320mAh capacity
Replacement Jabra battery – a perfect replacement battery for Jabra Speak 510 Bluetooth speakers
100% compatible replacement for your original Jabra AHB582035PR-03 battery
High-quality, tested cells for Jabra speakers
Long-lasting, reliable performance - high-quality cells for up to 1000 charging cycles
Replacement AHB582035PR-03 battery for your Jabra Speak 510 speakers
Brand: CELLONIC Speaker Replacement Battery
Capacity: 320mAh
Voltage: 3.7V
Cell Technology: Lithium Polymer
Alternative for / Replaces: Original AHB582035PR-03 battery
3-Year Guarantee
Technical details
Article number: 933624
Weight: 12 g
Length: 37.2 mm
Width: 20.3 mm
Height: 5.74 mm
Voltage: 3.7V