Battery for ASUS ROG FX502VM, ROG Strix GL502VM, ROG Strix GL502VT, B41N1526, 0B200-0194000 15.2V 3400mAh from subtel
(0 reviews)
Article number: 923362
In stock
Delivery: 2-3 business days
Compatible with
incl. VAT
Overview
100% compatible replacement with ASUS batteries
Specifically designed to fit your laptop. See the full compatibilities list.
Guaranteed 3400mAh capacity
High-performance 15.2V B41N1526 battery
Superior quality and safety standards
The sustainable choice
Choose subtel and never compromise on quality. Order now!
Technical details
Article number: 923362
Weight: 357 g
Length: 280 mm
Width: 120 mm
Height: 10 mm
Voltage: 15.2V