Battery for ASUS GL502V, FX502VM, FX502V, GL502VM, GL502VT, GL502VML, S5VM, ASUS B41N1526 15.2V 4150mAh from CELLONIC
(0 reviews)
Article number: 941493
In stock
Delivery: 2-3 business days
Compatible with
incl. VAT
1x Battery 4150mAh
1x Battery 4150mAh
Overview
100% compatible replacement with ASUS batteries
Specifically designed to fit your laptop. See the full compatibilities list.
Guaranteed 4150mAh capacity
High-performance 15.2V B41N1526 battery
Superior quality and safety standards
The sustainable choice
Choose CELLONIC and never compromise on quality. Order now!
Technical details
Article number: 941493
Weight: 386 g
Length: 258 mm
Width: 101 mm
Height: 10 mm
Voltage: 15.2V