020 / 262 3724
MA-VR 09:00-15:00

Batterij voor Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / Inspiron 9400 / Inspiron E1505 / Inspiron E1705 - YF976 (4400mAh) vervangende accu

Levering op tijd voor kerst!
Bestel voor 18.12, levering uiterlijk op 21.12.
Batterij voor Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / Inspiron 9400 / Inspiron E1505 / Inspiron E1705 - YF976 (4400mAh) vervangende accu
×
1 / 1
22,95 incl. Btw.
op voorraad en direct leverbaar
Levering op tijd voor kerst!
Bestel voor 18.12, levering uiterlijk op 21.12.
Aantal: 
2,95€ verzending
Fabrikant:
subtel
Celtype:
Lithium-Ionen
Spanning:
10.8V - 11.1V
Capaciteit:
4400mAh
Gewicht:
404g
Kleur:
zwart
Art.nr.:
100063
Fabrikant:
subtel
Celtype:
Lithium-Ionen
Spanning:
10.8V - 11.1V
Capaciteit:
4400mAh
Gewicht:
404g
Kleur:
zwart
Art.nr.:
100063

De duurzame accu voor uw notebook.

Met de hoogwaardige vervangende batterij van subtel heeft u voldoende power voor de kleine en grote alledaagse karweitjes.

✔ Vervangende kwaliteitsaccu met hoge Capaciteit: 4400mAh
Lange accuduur - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
Gegarandeerde veiligheid: bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Elke merkcel wordt apart getest om aan professionele eisen te voldoen
✔ 100% compatibele vervanging voor uw originele accu

Technische gegevens:
Capaciteit: 4400mAh
Spanning: 10.8V - 11.1V
Celtype: Lithium-Ion
Kleur: zwart

De vervangende accu van subtel – Hoogste kwaliteit tegen een eerlijke prijs

★ 3 jaar garantie ★
Als internationale speciaalzaak sinds 2004 weten wij, waar het bij hoogwaardige producten op aankomt. Daarom verlenen wij een garantie van 36 maanden!

Vervangt de volgende producten

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Geschikt voor de volgende toestellen

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

Klanten kochten ook

Batterij voor Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / Inspiron 9400 / Inspiron E1505 / Inspiron E1705 - YF976 (4400mAh) vervangende accu
+ 32-in-1 Precisie Schroevendraaier Set TORX® Telefoon Reparatie Tool Pincet Set voor iPhone, Tablet PC’s, Laptops, iPad
+ Oplader voor Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 - 3m (19.5V,90W) Lader
Prijs voor alle drie samen 53,85 €
Dit artikel: Batterij voor Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / ...  22,95 €