.nl
020 / 262 3724
MA-VR 09:00-15:00

Batterij voor Logitech diNovo Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 720, Harmony 885 890, Monster MCC-AV100, Harman Kardon TC-30 - F12440023,NTA2340,R-IG7 (950mAh) vervangende accu

Batterij voor Logitech diNovo Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 720, Harmony 885 890, Monster MCC-AV100, Harman Kardon TC-30 - F12440023,NTA2340,R-IG7 (950mAh) vervangende accu
Batterij voor Logitech diNovo Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 720, Harmony 885 890, Monster MCC-AV100, Harman Kardon TC-30 - F12440023,NTA2340,R-IG7 (950mAh) vervangende accu Batterij voor Logitech diNovo Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 720, Harmony 885 890, Monster MCC-AV100, Harman Kardon TC-30 - F12440023,NTA2340,R-IG7 (950mAh) vervangende accu
×
1 / 2
2 / 2
9,95 incl. Btw.
op voorraad en direct leverbaar
Aantal: 
2,95€ verzending
Fabrikant:
subtel
Mening:
(18)
Celtype:
Lithium-Ionen
Spanning:
3.7V
Capaciteit:
950mAh
Gewicht:
29g
Kleur:
grijs
Art.nr.:
918015
Batterij voor Logitech diNovo Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 720, Harmony 885 890, Monster MCC-AV100, Harman Kardon TC-30 - F12440023,NTA2340,R-IG7 (950mAh) vervangende accu Batterij voor Logitech diNovo Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 720, Harmony 885 890, Monster MCC-AV100, Harman Kardon TC-30 - F12440023,NTA2340,R-IG7 (950mAh) vervangende accu
×
1 / 2
2 / 2
Fabrikant:
subtel
Mening:
(18)
Celtype:
Lithium-Ionen
Spanning:
3.7V
Capaciteit:
950mAh
Gewicht:
29g
Kleur:
grijs
Art.nr.:
918015

Nieuwe energie voor uw toestel!


Met de hoogwaardige vervangende batterij van subtel heeft u voldoende power voor de kleine en grote alledaagse karweitjes.

✔ Vervangende kwaliteitsaccu met hoge Capaciteit: 950mAh
Lange accuduur - dankzij de modernste lithiumtechnologie zonder memory effect
Gegarandeerde veiligheid: bescherming tegen kortsluiting, overhitting en overspanning
✔ Elke merkcel wordt apart getest om aan professionele eisen te voldoen
✔ 100% compatibele vervanging voor uw originele accu

Technische gegevens:
Capaciteit: 950mAh
Spanning: 3.7V
Celtype: Lithium-Ion
Kleur: grijs

De vervangende accu van subtel – Hoogste kwaliteit tegen een eerlijke prijs

★ 3 jaar garantie ★
Als internationale speciaalzaak sinds 2004 weten wij, waar het bij hoogwaardige producten op aankomt. Daarom verlenen wij een garantie van 36 maanden!

Vervangt de volgende producten

Logitech 190304-200
Logitech 1903040000
Logitech 1903042001
Logitech 815000037
Logitech 994000033
Logitech F12440023
Logitech HHD10010
Logitech K43D
Logitech M36B
Logitech M41B
Logitech MSE10007
Logitech NC1002
Logitech NTA2340
Logitech R-IG7
Logitech RLI 001.9

Geschikt voor de volgende toestellen

Harman Kardon TC30
Logitech diNovo Edge
Logitech DiNovo Mini
Logitech Harmony 720
Logitech Harmony 720 Pro
Logitech Harmony 720 Remote
Logitech Harmony 785
Logitech Harmony 880
Logitech Harmony 880 Pro
Logitech Harmony 880 Remote
Logitech Harmony 885
Logitech Harmony 885 Remote
Logitech Harmony 890
Logitech Harmony 890 Pro
Logitech Harmony 890 Remote
Logitech Harmony 895
Logitech Harmony 900
Logitech Harmony 900 Pro
Logitech Harmony 900 Remote
Logitech Harmony MX-880
Logitech Harmony MX-890
Logitech Harmony One
Logitech Harmony R-1G7
Monster AVL300
Monster AVL300s
Monster MCC-AV100

Klanten kochten ook

Batterij voor Logitech diNovo Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 720, Harmony 885 890, Monster MCC-AV100, Harman Kardon TC-30 - F12440023,NTA2340,R-IG7 (950mAh) vervangende accu
+ 32-in-1 Precisie Schroevendraaier Set TORX® Telefoon Reparatie Tool Pincet Set voor iPhone, Tablet PC’s, Laptops, iPad
Prijs voor beide: 20,90 €
Dit artikel: Batterij voor Logitech diNovo Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 ...  9,95 €