.nl
020 / 262 3724
MA-VR 9:00-15:00 uur

Accu voor Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / Inspiron 9400 / Inspiron E1505 / Inspiron E1705 (4400mAh)

Accu voor Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / Inspiron 9400 / Inspiron E1505 / Inspiron E1705 (4400mAh)
29,95 incl. Btw.
in voorraad en direct leverbaar
Levering op tijd voor kerst!
Tot en met 20.12. besteld, op 23.12. geleverd.
Aantal: 
2,95€ verzending
Fabrikant:
subtel
Celtype:
Lithium-Ionen
Spanning:
10.8V - 11.1V
Capaciteit:
4400mAh
Gewicht:
404g
Kleur:
zwart
Art.no.:
100063
Fabrikant:
subtel
Celtype:
Lithium-Ionen
Spanning:
10.8V - 11.1V
Capaciteit:
4400mAh
Gewicht:
404g
Kleur:
zwart
Art.no.:
100063

De duurzame accu voor uw notebook.

Deze kwaliteitsaccu werd speciaal voor uw notebook ontwikkeld. Zo heeft uw notebook PC voldoende power voor alle grote en kleine dagelijkse opgaven.

✔ Lange levensduur
✔ Bescherming tegen kortsluiting, overspanning, overhitting
✔ Gecontroleerde kwaliteit

De vervangende accu van subtel – Topkwaliteit voor een voordelige prijs

Technische gegevens:
Spanning: 10.8V - 11.1V
Celtype: Lithium-Ion
Capaciteit: 4400mAh



✩ 2 jaar garantie
Wij bij subtel geloven in onze producten. Daarom bieden wij 24 maanden garantie op dit product.

Vervangt de volgende producten

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Geschikt voor de volgende toestellen

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

Klanten kochten ook

Accu voor Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / Inspiron 9400 / Inspiron E1505 / Inspiron E1705 (4400mAh)
+ Schroevendraaier-set 32-delig Torx schroevendraaier kruis ster driehoek
+ Oplader  voor Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 (19.5V;90W) Lader
Prijs voor alle drie samen 60,85 €
Dit artikel: Accu voor Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / Insp...  29,95 €